Gjuha:
×
Etiketë: krijohen
Lajme23 Gusht 2020
Mëngjesin e kësaj të diele janë krijuar radhë kilometrike automjetesh në rrugën e Kombit. Shkaku i trafikut mësohet të jetë bërë rrezja e ngushtë e hyrjes në Urën e Drinit të Zi. Fluksi më i...
Lajme05 Gusht 2020
Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka thënë se sot, në Komisionin për Buxhet dhe Financa, është miratuar dhe përcjell për seancë projektligji për rimëkëmbje ekonomike. “Po krijohen kushtet për zbatim të plotë të pakos për...
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Studimi spanjoll hedh poshtë teorinë e imunitetit të masës. Shkencëtarët kanë verifikuar se nga 61 mijë personat e testuar, vetëm 5% e tyre kishte krijuar antitrupa, thënë ndryshe mbrojtje kundër koronavirusit të ri. Imuniteti i...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.