×
Etiketë: kredibilitetin
Lajme20 Qershor 2020
Dy deputete të Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci dhe Fatmire Mulhaxha Kollçaku, i kanë dalë në mbrojtje kryeparlamentares Vjosa Osmani, ndaj të cilës është iniciuar votimi për shkarkim nga pozita e nënkryetares në Lidhjen Demokratike të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.