×
Etiketë: korridoret
Lajme09 Shtator 2020
Ashtu siç ka ngjarë javë më parë në Bruksel, edhe më 4 shtator Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka vazhduar që Kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti t’i fliste në serbisht. Por për dallim nga hera...
Lajme30 Qershor 2020
Një fotografi e infermieres Shqipe Kadriu u shpërnda në rrjetet sociale dhe në shumë media në Kosovë. Por cila është historia e saj? Kadriu punon si infermiere në Klinikën Infektive që 21 vite dhe krahas...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.