×
Etiketë: konventat
Lajme27 Qershor 2020
Ish-drejtues i UÇK-së, Naim Maloku, thotë se pas propozim-aktakuzës së Zyrës e Prokurorit të Specializuar ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së Kadri Veseli, shqiptarët duhet të mobilizohen. Maloku që jeton në Slloveni tha...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.