×
Etiketë: kontributin
Lajme23 Shtator 2020
Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Sylejmani, me rastin e ndarjes nga jeta të biznesmenit të njohur gjilanas, Shukri Sylejmani. Në telegram, thuhet: “E nderuara familje Sylejmani,...
Lajme15 Shtator 2020
Kryeministri Avdullah Hoti, ka shprehur ngushëllime për familjen Mikullovci, pas vdekjes së aktorit të madh, Adem Mikullovci. Në një shkrim të tij në rrjete sociale, Hoti, ka lartësuar veprën dhe të bëmat e Mikullovcit, duke...
Lajme17 Gusht 2020
Posta e Kosovës i ka ndarë mirënjohje sot ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj. Këtë njoftim e ka bërë vet ministri cili ka thënë se kjo sa është vlerësim për të është aq është edhe për...
Lajme26 Korrik 2020
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, në një telegram ka ngushëlluar familjen dhe strukturat e LDK-së për vdekjen e veprimtarin Hazir Raçi. Mustafa tha se LDK-ja i është mirënjohëse për kontributin e tij në arsim dhe...
Lajme15 Korrik 2020
Ngritja e aktakuzës nga Gjykata Speciale ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK’së, Kadri Veseli, ka bërë që shumë personalitete të larta shqiptare dhe botërore të reagojnë duke e quajtur të turpshme. RTK ka...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.