Gjuha:
×
Etiketë: kontestuese
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Komandantët ushtarakë kinezë dhe indianë kanë rënë dakord të tërheqin forcat e tyre nga rajoni i diskutueshëm kufitar Ladakh në Himalaje, pas konfliktit në të cilin u vranë të paktën 20 ushtarë indianë, njoftuan të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.