Gjuha:
×
Etiketë: komoran
Lajme26 Korrik 2020
Policia e Kosovës e ka konfirmuar se një person ka vdekur si pasojë e aksidentit që ka ndodhur sot pasdite në fshatin Komoran. Aksidenti ishte shkaktuar mes një motoçiklisti dhe një automjeti. “Sot, më 26.07.2020,...
Lajme20 Korrik 2020
Sot rreth orës tetë të mëngjesit ka ndodhur një aksident me fatalitet në autostradën Komoran – Prishtinë. Në aksident është përshifrë një veturë e cila nga shpejtësia ka humbur kontrollin dhe ka dalur nga rruga...
Kronika20 Korrik 2020
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Komora, ku për pasojë ka vdekur një person. Mëngjesin e sotëm ka vdekur një person në një aksident trafiku në Komoran. Baki Kelani, zëdhënës...
Lajme20 Korrik 2020
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Komoran të Drenasit. Një veturë ka dalë nga rruga dhe ka goditur një shtyllë elektrike duke e ndarë në dysh atë. Në vend të ngjarjes kanë...
Kronika03 Korrik 2020
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për shkatërrimin e një bankomati me eksploziv në Komoran të Drenasit, raporton Front Online. Sipas policisë të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur. “Komoran, Drenas 02.07.2020-03:54. Është raportuar...
Lajme02 Korrik 2020
Persona të panjohur kanë sulmuar me eksploziv një bankomat në fshatin Komoran të komunës së Drenasit, ku kanë arritur të vjedhin një shumë parash Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin...
Kronika22 Qershor 2020
Është arrestuar një çift, pasi që në veturën e tyre janë gjetur mbi 2 kilogramë marihuanë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë arrestuar dy persona për veprën “blerje, posedim, shpërndarje dhe shitje...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.