Gjuha:
×
Etiketë: kilogramë
Vip27 Gusht 2020
Aktorja Rebel Wilson i befasoi fansat me foton e saj të fundit në Instagram, e cila tregoi një transformim drastik fizik. Rebel pozoi me një fustan blu me bel dhe tregoi një vijë gjithnjë e...
Bota/Rajoni02 Gusht 2020
Një aeroplan i tejmbushur me kokainë është rrëzuar pak minuta pas ngritjes. Ngjarja është regjistruar në shtetin oqeanik Papa, në Guinean e Re. Policia kanë njoftuar se destinacioni i aeroplanit ishte Australia. Autoritetet besojnë se...
Lifestyle15 Korrik 2020
Shalqiri është padyshim një frut freskues që ju lejon të luftoni nxehtësinë tipike të verës. Duke qenë i pasur me ujë dhe minerale, është në gjendje të sjellë shumë pak kalori në trupin tonë. Në...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, si rezultat i masave të ndërmarra më herët, policët së bashku me Prokurorinë e Strugës, gjatë orëve të hershme në rrugën rajonale Strugë – Ohër në afërsi...
Kronika22 Qershor 2020
Është arrestuar një çift, pasi që në veturën e tyre janë gjetur mbi 2 kilogramë marihuanë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë arrestuar dy persona për veprën “blerje, posedim, shpërndarje dhe shitje...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.