Gjuha:
×
Etiketë: kërcënoi
Kronika28 Shtator 2020
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit i është gjetur një sasi e vogël e substancave narkotike. Gjatë arrestimit, i dyshuari ka kërcënuar zyrtarët policorë dhe me urdhër të prokurorit u dërgua në...
Kronika13 Shtator 2020
Mbrëmjen e djeshme është arrestuar një person në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë, pasi që ka qenë pa maskë. Arrestimi i qytetarit ngjalli shumë reagime për mënyrën se si policia veproi ndaj tij. Zëdhënësi i...
Kronika26 Gusht 2020
Një burrë nga Prishtina ka përfunduar nën prangat e policisë të martën. Ai u arrestua në dyshimin se kanosi ish të dashurën e tij dhe familjen e saj. Kjo u bë e ditur në raportin...
Kronika30 Korrik 2020
Është arrestuar një person i dyshuar në Viti, pasi që i njëjti kishte kanosur dhe sulmuar fizikisht ish-bashkëshorten e tij. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.
Lajme10 Korrik 2020
Bekim Kupina, këshilltari i kryeparlamentares, ka thënë se deputeti i LDK-së Xhavit Ukaj e ka fyer dhe kërcënuar kryetaren e Kuvendit Vjosa Osmani. Ai e ka kritikuar ashpër sjelljen e tij, derisa ka thënë se...
Kronika01 Korrik 2020
Është arrestuar një person nga Lipjani pasi që ai i ka dërguar mesazhe kërcenuese ish-bashkëshortes së tij. Personi që kishte kërcenuar ish-bashkëshorten e tij, me vendim të prokurorit ai është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar...
Bota/Rajoni24 Qershor 2020
Një 27-vjeçar me precedentë penalë në fushën e krimeve ndaj personit dhe armëmbajtjes pa leje është arrestuar në Bulqizë. Gjithashtu, 27-vjeçari dyshohet dhe si bashkautor në një gjobëvënie, ngjarje e ndodhur më datë 19 qershor...
Lajme19 Qershor 2020
2,500 euro gjobë është dënimi që ka shqiptuar Departamenti Special i Gjykatës Themelore në Prishtinë ndaj Kujtim Pecit, i cili akuzohet se përmes rrjetit social “Facebook”, kishte kanosur Presidentin e Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi....

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.