×
Etiketë: kapitull
Lajme16 Korrik 2020
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi po vazhdon intervistimin nga Zyra e Prokurorisë së Specializuar në Hagë, ndërkohë, para ndërtesës së Gjykatës Speciale po vazhdojnë të qëndrojnë qytetarët në mbështetje të Thaçit dhe luftës së UÇK-së....
Lajme24 Qershor 2020
Këshilltari i presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, Adil Behramaj, ka ka reaguar pas publikimit të aktakuzës nga Gjykata Speciale ndaj shefit të tij. Ai thotë se presidenti ishte penguar në rrugën e tij për të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.