×
Etiketë: kampe
Bota/Rajoni28 Qershor 2020
Ministria e Brendshme ka kryer ndryshime në ligjin për azilantët, ku me propozimet e reja lehtësohen procedurat për përfitimin e statusit të refugjatit dhe mbrojtjes ndërkombëtare. Zv/Ministrja e Brendshme Rovena Voda shprehet se me ndryshimet...
Bota/Rajoni22 Qershor 2020
Katër kampe të ISIS-it janë shkatërruar në Irak nga një sëri sulmesh ajrore të lëshuara nga koalicioni i udhëhequr nga SHBA-të, duke lënë të vrarë nëntë xhihadistë të arratisur. Avionët që i përkisnin koalicionit të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.