×
Etiketë: kafshët
Lajme28 Korrik 2020
Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë u bën thirrje të gjithë qytetarëve të besimit Islam që me rastin e përmbushjes se ritit të therjes së Kurbaneve, për shkak të situatës pandemike COVID-19, shitblerja e kafshëve për...
Lajme01 Korrik 2020
Që nga dita e djeshme ka filluar të digjet deponia e mbeturinave në Gjakovë. Në videot e dërguara nga lexues të Front Online shihet që pranë kësaj deponie po rrezikohen edhe kafshët të cilat janë...
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Temperaturat e larta rekord në Siberi mund të bëhen shkak këtë vit për zjarre dhe për shtimin në atmosferë të sasisë së karbonit, çka do të përkeqësojë më tej krizën e ngrohjes globale. Qytetet më...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.