×
Etiketë: kafe
Lifestyle01 Shtator 2020
Ju pëlqen shumë kafeja? E kujt jo! Të jep energji, të hap sytë në mëngjes dhe ka një shije dhe aromë fantastike. Megjithatë si gjithçka e mirë edhe ajo duket konsumuar me kujdes. Po si...
Lajme22 Gusht 2020
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Zafir Berisha, i ka reaguar ashpër kreut të Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskukës, duke e quajtur injorant dhe mosmirënjohës, pas deklaratave që ky i fundit ka bërë. Berisha ka thënë...
Artikull i Sponsoruar12 Gusht 2020
Pavarësisht situatës së krijuar nga pandemia COVID-19, Prince Kafe vazhdon të jetë gjithmonë afër konsumatorëve të saj me shpërblime të ndryshme. Afersia jonë konsiston në shperblime të përshtatura me nevojat e secilit konsumatore, të cilat...
Lifestyle02 Korrik 2020
Kafeja në të vërtetë është shumë e shëndetshme. Është e ngarkuar me antioksidantë dhe lëndë ushqyese të dobishme që mund të përmirësojnë shëndetin tuaj. Studimet tregojnë se pirësit e kafesë kanë një rrezik shumë më...
Lajme24 Qershor 2020
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka deklaruar se presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk ka qenë në dijeni se sot do të publikohej një aktakuzë ndaj tij nga Gjykata Speciale. Zeka thotë se...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Emisari special i Bashkimit Evropian për dialogun Mirosllav Lajçak gjatë qëndrimit në Beograd është takuar me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiq, me të cilën ka biseduar për hapat e ardhshme dhe modalitetet për përfundimin e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.