×
Etiketë: janarit
Lajme19 Shtator 2020
Njohësit e sigurisë thonë se përfshirja e policëve në krime po ndodhë për shkak të vonesave të institucioneve Në operacionin e së premtes në Karaçevë, u arrestuan 35 persona që dyshohet që kanë shkelur Ligjin...
Lajme02 Korrik 2020
Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit do ta financojë manifestimin “Flaka e Janarit”, në Gjilan. Kjo u bë e ditur gjatë nënshkrimit të marrëveshjes ndërmjet ministres Vlora Dumoshi dhe kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri. Ministria...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.