Gjuha:
×
Etiketë: izolohet
Lajme28 Gusht 2020
Sllovenia vazhdon ta konsiderojë Kosovën si vend me rrezikshmëri të lartë për virusin korona. Kjo është bërë e ditur përmes një postimi në faqen zyrtare të Facebook të Ambasadës së Kosovës në Slloveni. Kjo ambasadë...
Bota/Rajoni08 Gusht 2020
Në qoftë se fjala Covid-19 është ndoshta më e përdorura dhe e frikshmja e vitit 2020, patjetër që murtaja ka qenë ndër shekuj makthi i njerëzimit. Pothuajse e zhdukur gjatë shekullit të XX, ajo ekziston...
Lajme21 Korrik 2020
Presidenti Hashim Thaçi, është izoluar nga brenda e nga jashtë. Që prej kohës kur Gjykata Speciale ka treguar për aktakuzën kundër tij, Thaçin nuk e ka takuar kryeministri Avdullah Hoti e as kryeparlamentarja Vjosa Osmani,...
Bota/Rajoni14 Korrik 2020
Shqipëria nuk parashikohet të shkojë drejt një mbyllje tjetër. Edhe pse jemi në transmetim komunitar të virusit dhe rastet ditore janë rritur ndjeshëm, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një intervistë për A2 tha se...
Lajme06 Korrik 2020
Komuna e Junikut ka bërë të ditur se një mjek i cili shërben në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mjeku në fjalë ka shërbyer në dy ndërrime gjatë fundjavave në...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.