×
Etiketë: isis
Bota/Rajoni17 Shtator 2020
Autoritetet amerikane njoftuan se kanë lëshuar urdhër-arrest dhe aktakuzë ndaj Lirim Sulejmanit, për mbështetje të grupit militant, Shteti Islamik (IS) si dhe për trajnim nga ky grup, të cilin Uashingtoni e konsideron organizatë terroriste. “I...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.