Gjuha:
×
Etiketë: ishzëdhënësi
Lajme24 Qershor 2020
Ish zëdhënësi i Tribunalit të Hagës për Ish Jugosllavine dhe ish zv-Kryeminstri i Kosovës Dardan Gashi thotë se publikimi zyrtar i propozim aktakuzës është skandaloz dhe jashtë cdo praktike në drejtesinë ndërkombetare. Sipas tij, shihet...
Lajme22 Qershor 2020
Zëdhënësi i Qeverisë së Albin Kurtit, Përparim Kryeziu, edhe zyrtarisht ka marrë pozitë në Lëvizjen Vetëvendosje. Pas rënies së Qeverisë, Kryeziu do të jetë zëdhënës i partisë. Kryeziu që u bë i njohur nga paraqitja...
Lajme17 Qershor 2020
Ish-zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, kur ajo drejtohej nga Bajram Kosumi, Daut Dauti ka reaguar mbi vendimin për ndalimin e dasmave në Kosovë, që ka ardhur si pasojë e Covid 19. Ai thotë se ky...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.