×
Etiketë: ishluftetari
Lajme03 Korrik 2020
Gjykata Speciale sot i ka dërguar ftesë edhe një ish-luftëtari të Ushtrisë Çlirimtare të Ksovës. Bëhet fjalë për Afrim Bytyqin nga Kishnica. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në profilin e tij...
Lajme25 Qershor 2020
Ish-luftëtari i UÇK-së, Haxhi Lladrovci thotë se lufta e UÇK-së ishte e drejtë si qiriu dhe e pastër si loti. Lladrovci në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini thotë se që i ri...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.