×
Etiketë: ishdeputeti
Lajme02 Shtator 2020
Ish-deputeti i PDK-së, Andin Hoti, ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook lajmin se është shëruar nga Koronavirusi. Ai ka falenderuar mjekët për kujdesin që i kanë bërë gjatë kësaj periudhe dhe ka theksuar...
Lajme13 Gusht 2020
Ish-deputeti i Partisë Socialdemokrate të Kosovës, Dardan Sejdiu, ka thënë se shuma e ndarë nga Qeveria e Kosovës për Rimëkëmbje Ekonomike është shumë e vogël për vendin. Përmes një postimi në Facebook, Sejdiu tha se...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.