×
Etiketë: interesante
Lajme18 Shtator 2020
Krijuesi i videove Fitim Sopjani, ka realizuar një video animacion nga Janjeva e Lipjanit. Ai e ka bërë të duket si reale lojën Counter-Strike, ku edhe shpesh ky vend është përmendur për ngjashmërinë me vendin...
Bota/Rajoni13 Gusht 2020
Sot shënohet Dita Botërore e Majtas. Dita e Majtakëve u krijua në Shtetet e Bashkuara në vitin 1976 për të promovuar vetëdijen për vështirësitë me të cilat përballen dhe avantazhet dhe disavantazhet e tyre. Për...
Bota/Rajoni10 Gusht 2020
Cilësia e jetës në Suedi është e ndryshme sesa në pjesët e tjera të botës, dhe fakti që ata filluan të implantojnë mikroçipa te njerëzit, vetëm nxiti perceptimin se suedezët janë "sikur të mos jenë...
Auto02 Korrik 2020
WhatsApp ka thënë së fundmi se po sjell një seri karakteristikash të reja që do të lansohen për të gjithë përdoruesit në javët e ardhshme. Së pari (dhe ndoshta më interesante) në listë janë sticker-at...
Lajme24 Qershor 2020
Avokati i licencuar nga Gjykata Speciale, Taulant Hodaj ka komentuar në RTV Dukagjini zhvillimet e fundit. Hodaj thotë se është shumë interesant që aktakuza është ngritur me 24 prill dhe sot bëhet publike. “Zakonisht aktakuzat...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.