Gjuha:
×
Etiketë: infektimet
Bota/Rajoni10 Shtator 2020
Pas një periudhe të gjatë stabilizimi, e cila ushqeu shpresat se në Italinë e kthyer në njërin prej vendeve më të goditura nga koronavirusi gjendja po ecte drejt ritme te shpejta drejt një përmirësimi të...
Lajme27 Gusht 2020
Drejtori i shtëpisë së shëndetit në Preshevë, Driton Salihu ka thënë për RTV Dukagjinin se gjendja në këtë komunë nuk është e mirë por jo alarmante sa i përket coronavirusit. “Rreth 20 pacientë në ditë...
Bota/Rajoni31 Korrik 2020
Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 56 vjeçar dhe një 76 vjeçar nga Tirana me disa bashkëshoqëruese dhe një 90 vjeçar nga Elbasani. Ministria e Shëndetësisë dhe...
Lajme15 Qershor 2020
Nëntë raste të reja me COVID-19 janë paraqitur në qytetin e Pejës, dy pacientë në gjendje më të rëndë. Për disa javë, u mendua se e fituan betejën me Covid -19. Por, rastet e reja...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.