Gjuha:
×
Etiketë: infeksioni
Bota/Rajoni19 Gusht 2020
Gjermania ka identifikuar Kosovën si një ndër vendet që po përhapin infeksionin e koronavirusit. Numri i rasteve të reja ka arritur nivelet e muajit prill dhe përpjekjet për vaksina pritet të japin fryt vetëm vitin...
Bota/Rajoni14 Gusht 2020
Ndodh edhe kjo. Mbretëria e Bhutanit në Himalaje ka vendosur një bllokim mbarëkombëtar pasi një grua e infektuar me koronavirus jashtë vendit, ka udhëtuar nëpër Mbretërinë e vogël, shkruan srf duke iu referuar mediave ndërkombëtare....
Lajme16 Qershor 2020
Në Gjakovë janë kthyer rastet e infektimeve me coronavirus. Drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë, Ferdinand Kolaj thotë se Gjakova prej dy muajsh nuk kishte regjistruar raste me coronavirus. “Para dy ditësh u paraqit një...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.