Gjuha:
×
Etiketë: incidenteve
Bota/Rajoni24 Shtator 2020
Gjatë vizitës në stacionin policor në ‘Gjorçe Petrov’, ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski foli edhe për incidentet e ‘Komitëve’ që ndodhën këto javë. “MPB reagoi shpejt me zbardhjen e rasteve, tani është radha...
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
SHBA ka rritur praninë ushtarake në Siri pasi përleshjet me forcat ruse në vend intensifikuan tensionet. Zyrtarët amerikanë thanë se gjashtë automjete luftarake Bradley dhe rreth 100 trupa u vendosen në Sirinë verilindore. Incidentet midis...
Lajme03 Gusht 2020
Sot do të mblidhet Grupi Ndërinstitucional për Menaxhimin e Incidenteve. Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Brendshme, ku është njoftuar se ministri i Punëve të Brendshme, njëherësh koordinator i Grupit Ndërinstitucional për Menaxhimin...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.