Gjuha:
×
Etiketë: hoxhajn
Lajme29 Korrik 2020
Koordinatori i Kosovës për dialogun me Serbinë, Skënder Hyseni, ka takuar sot deputetin e PDK’së, Enver Hoxhajn, me të cilin kanë biseduar për dialogun Kosovë-Serbi dhe për takimet e realizuara në Bruksel. Një takim të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.