Gjuha:
×
Etiketë: hoteli
Lajme05 Shtator 2020
Hoteli Atlantida në Vitomoricë, është kujtimi më i keq për banorët e Pejës. Ky objekt ende qëndron në këmbë. Ishin vitet e nëntëdhjeta kur ky Hotel Antlatida kishte kogja emër në zonën e Dukagjinit. I...
Sport22 Gusht 2020
Futbollistët e Prishtinës janë nxjerr nga hoteli ku kanë qëndruar në Gjibraltar pas konfirmimit me koronavirus të tetë lojëtarëve gjatë ditës së sotme. Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar futbollisti Kushtrim Gashi. “Aktualisht jemi jashtë...
Bota/Rajoni10 Gusht 2020
Një person ka përfunduar në pranga në Përmet. 38-vjeçari u arrestua pasi dyshohej se po shpërndante lëndë narkotike. Bazuar në informacionet e marra në rrugë operative se një shtetas dispononte lëndë narkotike, specialistët e Seksionit...
Kronika03 Gusht 2020
Një shtetas gjerman është gjetur i vdekur në oborrin e një hoteli në Mitrovicë. Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin për Reporteri.net, duke thënë se dyshohet se shtetasi gjerman është hedhur nga hoteli. Deri...
Ekonomi31 Korrik 2020
Dikush zhytet nën ujë, e dikush tjetër preferon ecjen. Një tjetri, këto sikur nuk po i mjaftojnë, andaj zgjodhi ta sfidojë vetën pak më shumë. Kështu çdonjëri në mënyrën e vet po i shijon pushimet...
Ekonomi21 Korrik 2020
Ndodhet pranë detit. Me një pamje fantastike, kompleksi i hoteleve “Grand Blue Fafa Resort & SPA” ofron mundësi pushimi “All Inclusive” për të gjithë pushuesit që zgjedhin Durrësin si destinacion për këtë verë. Pronari i...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Të zgjohesh në mëngjes nën dritën e agimit me zhurmat dhe tingujt e natyrës, ajrin e freskët dhe të pastër A keni ëndërruar të flini në natyrë, nën yjet e qiellit, mbase rrëzë maleve apo...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.