×
Etiketë: hoteleve
Bota/Rajoni01 Gusht 2020
Pandemi dhe turizëm, do të thotë edhe një sezon i vështirë për operatorët turistikë në Vlorë të cilët çdo ditë po përballen me humbje në financat e tyre. Edhe pse muaji korrik është në ditën...
Ekonomi11 Korrik 2020
Tashmë ka filluar sezoni veror i pushimeve. E, bregdeti shqiptar mbetet alternativa më e mirë për pushuesit nga Kosova. Kompania turstike “Sharr Travel” edhe këtë vit është kujdesur për qytetarët tanë duke u ofruar atyre...
Lajme01 Korrik 2020
Kosova vazhdon të përballet me pandeminë COVID-19, derisa ditëve të fundit pati dukshëm rritje të numrit të rasteve pozitive, kjo pas lehtësimit të masave mbrojtëse. Shumica e bizneseve që në fillim të muajit që lamë...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Anglia ka paralajmëruar fillimin e lehtësimit të masave ndaj COVID-19. Kafiteritë, restorantet dhe hotelet në Angli do të lejohen të rihapen më 4 korrik në fazën tjetër të lehtësimit të bllokimit të masave ndaj COVID-19,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.