×
Etiketë: horë
Lajme21 Qershor 2020
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, përmes një shkrimi në facebook, ka thënë se është ofendim i madh për popullin dhe shtetin e Kosovës, t’i thuhet qytetarëve se ‘zgjedhjet në dy komuna të Kosovës, nuk...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.