Gjuha:
×
Etiketë: helikopter
Bota/Rajoni01 Shtator 2020
Një imigrante që kishte testuar pozitive me koronavirus ka lindur foshnjën në helikopter, ndërsa ajo ishte duke u transportuar për në Sicili nga ishulli i vogël italian Lampedusa. Qeveria rajonale e Sicilisë të martën ka...
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Një grup turistësh nga Kosova, të cilët po vizitonin malin e Jezercës janë shpëtuar nga ndërhyrja e Forcave Ajrore të Shqipërisë, pasi kishim mbetur të bllokuar për disa orë. Ministria e Mbrojtjes bën të ditur...
Lajme25 Qershor 2020
Një helikopter i Forcës Ajrore u angazhua në operacionin e kërkim-shpëtimit të 6 turistëve nga Kosova të cilët ishin bllokuar prej disa orësh në malin e Jezercës. Operacioni nga ajri nisi rreth orës 19:00 dhe...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.