×
Etiketë: gostivar
Bota/Rajoni23 Gusht 2020
Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se që nga fillimi i epidemisë numri i të diagnostifikuarve është 13.595, numri i të shëruave është 10.110 dhe numri i të vdekurve 564. Momentalisht në Maqedoni ka 2.921...
Bota/Rajoni17 Qershor 2020
Faza e parë e dezinsektimin sezonal në Komunën e Gostivarit do të kryehet të premten më 19 qershor. Spërkatja do të kryhet nga mesnata dhe do të zgjasë deri në orët e hershme të mëngjesit....
Bota/Rajoni16 Qershor 2020
Shtabi komunal i krizave pas mbledhjes së sotme vlerësoi se situata me pandeminë në rajonin e Gostivarit është nën kontroll. Ata u bënë thirrje qytetarëve për rritjen e disiplinës dhe respektimin e masave, veçanërisht në...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.