Gjuha:
×
Etiketë: gjuriqi
Lajme23 Korrik 2020
Koordinatorët e Kosovës dhe Serbisë kanë filluar takimet në Bruksel. Këtë e ka bërë të ditur emisari special i BE-së, Miroslav Lajçak i cili ka shpërndarë dy fotografi të dy takimeve me palën e Kosovës...
Bota/Rajoni10 Korrik 2020
Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq shprehet i bindur se ambasadori William Walkeri është përgjegjës për nxitjen e luftës në Kosovë dhe për agresionin në RFJ (Republikën Federative të Jugosllavisë)...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.