×
Etiketë: gjilanin
Lajme28 Korrik 2020
Ministri i Ekonomisë dhe Ambientit, Blerim Kuçi, ka vizituar sot Komunën e Gjilanit, ku është pritur nga kryetari i kësaj komune, Lutfi Haziri. Gjatë këtij takimi, Kuçi premtoi mbështetje për zgjidhjen e çështjes së ujit...
Lajme18 Korrik 2020
Gjilani ka përjetuar sot një nga ditët më të rënda që kur ka filluar sëmundja Covid, meqë sapo është njoftuar për viktimën e tretë. Lajmin e ka konfirmuar për Mediafokus.info, dr Ukshin Ismajli, drejtor klinik...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.