×
Etiketë: gjakftohtësi
Lajme26 Qershor 2020
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka bërë thirrje për unitet dhe gjakftohtësi në vend, pas aktakuzave për krime lufte ndaj presidentit të vendit, Hashim Thaçi, dhe kreut të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli....

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.