×
Etiketë: gecit
Lajme27 Gusht 2020
Pas rastit që ndodhi në Drenas ditë më parë, ku mbeti i vrarë Qamil Demiri dhe i dyshuar u cilësua Leotrim Syla, djali i Shaban Sylës, nisi edhe një debat mes këtij të fundit dhe...
Lajme10 Korrik 2020
Persona të panjohur kanë djegur dy vetura të familjes së Sabit Gecit. Njëra veturë e tipit Audi pronë e Sabit Geci dhe një tjetër BMW e vajzës së tij janë përfshirë nga flakët sot rreth...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.