×
Etiketë: frymëzues
Lajme26 Korrik 2020
Kryetari i Lëvizjes Vetvendosje, Albin Kurti e ka quajtur Adem Demaçin njërin ndër personat më frymëzues dhe formësues për të dhe LVV-në.“Adem Demaçi i përjetoi tri Jugosllavitë dhe hyri tre herë në burg. 28 vjet...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.