×
Etiketë: frontit
Lajme18 Gusht 2020
Një nga mijëra infermieret që janë në vijën e frontit në luftën ndaj Covid 19, është edhe nëna e Vjosa Osmanit. Ka qenë vetë kryeparlamentarja ajo që ka publikuar fotografinë e nënës nga vendi i...
Lajme14 Korrik 2020
Mjeku Arjan Ademi, ka bërë një apel për të gjithë qytetarët që kanë ende dyshime për Covid-19. Ademi përmes një statusi në Facebook, ka treguar sfidat me të cilat po ballafaqohen gjatë luftës për të...
Lajme10 Korrik 2020
Kur në muajin mars u raportuan rastet e para me koronavirus, në Klinikën Infektive u paaqitën vullnetarë për ta ndihmuar stafin mjekësor – dhjetë mjekë, gjashtë infermierë dhe një psikolog. “Kur kanë filluar ditët e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.