×
Etiketë: frikësua
Lajme24 Qershor 2020
Bodo Weber, analist nga Berlini, njëherësh njohës i zhvillimeve në Ballkan, tha se publikimi i aktakuzës së Prokurorisë Speciale ndaj presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka qenë një gjë “e pritshme dhe e papritshme”. Duke...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.