×
Etiketë: fotografi
Lajme28 Shtator 2020
Arjeta Kelmendi, bashkëshortja e ish-pjesëtarit të UÇK’së, Qerim Kelmendit, i cili ishte gjetur pa shenja jete dhe i djegur në veturën e tij në shkurt të këtij viti, e ka përkujtuar burrin e saj përmes...
Vip26 Shtator 2020
Kylie Jennerit i bëri shumë përshtypje kur motra e saj e madhe Kim Kardashian publikoi një fotografi të vjetër të saj dhe motrave të saj nga e kaluara. “Fshije menjëherë”, e udhëzoi Kylie, 23 vjeçare,...
Lajme25 Shtator 2020
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj, ka reaguar duke postuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ndaj arrestimeve që u bënë sot gjatë...
Bota/Rajoni15 Shtator 2020
Udhëheqësi i opozitës ruse, Aleksei Navalny, tha se është në gjendje të marrë frymë vetë dhe se, në përgjithësi, ndjehet vetja e tij. Navalny është duke u mjekuar në një spital të Berlinit, pas helmimit...
Vip13 Shtator 2020
Është publikuar një imazh i këndshëm nga dasma e Amit dhe Ermalit. Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ditë më parë festuan përvjetorin e dhjetë të martesës së tyre. Çifti festuan në një darkë romantike, në...
Vip13 Shtator 2020
Reperi i njohur nga Presheva, Arian Agushi – Gold AG, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Artisti falë muzikës dhe projekteve të veçanta që sjell ka arritur të grumbullojë fansa gjithandej trojeve...
Kronika10 Shtator 2020
Deputeti i LDK-së, Fetah Rudi, i cili është infektuar me virusin Covid-19, tash e disa javë po e vazhdon trajtimin në QKUK. Edhe pse para disa ditëve atij iu përkeqësua gjendja shëndetësore, tani siç duket,...
Lajme02 Shtator 2020
Ushtria e Kosovës kohë pas kohe publikon fotografi në krye të detyrës, duke treguar përgatitjen profsionale të ushtarëve. Sot gjatë ditës është publikuar një fotografi e stërvitjes së ushtarëve në një pishinë, ku shihen duke...
Bota/Rajoni29 Gusht 2020
NATO ka publikuar në faqen e saj foton e rreshter Vladimir Bajramajt, pjesë e kontigjentit shqiptarë në Letoni duke demontuar një minë kundërtank. Ministrja e Mbrojtjes në Qeverinë e Shqipërisë, Olta Xhaçka duke përcjellë foton...
Lajme22 Gusht 2020
Komuna e Ferizajt po vazhdon me investimet infrastrukturore në këtë qytet. Këtë të shtunë, kryetari i Ferizajt, Agim Aliu ka publikuar fotografi nga rruga “Dëshmorët e Kombi”. Aliu ka thënë se përveç investimeve në rrugët...
Bota/Rajoni11 Gusht 2020
Nasa ka ndarë një imazh mahnitës të Jupiterit që duket si pica. Pikat rrethore në planet janë ciklonet në Polin e Veriut të Jupiterit, por do t’ju bëjë të mendoni se kjo ishte një imazh...
Lajme07 Gusht 2020
Fotografi i njohur, Agush Qorri, ka humbur sot betejën me koronavirusin. Agush Qorri, që ishte baba i dy dëshmorëve, humbi jetën sot në moshën 80 vjeçare. Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë të...
Lajme06 Gusht 2020
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS), Vlora Dumoshi, ka zhvilluar sot një takim me drejtorin ekzekutiv të Odës Ekonomike Amerikane në Kosovë, Arian Zeka, me të cilin ka biseduar për bashkëpunim në nisma të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.