×
Etiketë: fleni
Lajme21 Shtator 2020
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, në bazë të kompetencave të tij ka emëruar zëvendësministrat e Punëve të Brendshme për strategjitë e caktuara. Një pozitë e rëndësishme shtetërore i është besuar zëvendësministrit Zafir Berisha....
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Të zgjohesh në mëngjes nën dritën e agimit me zhurmat dhe tingujt e natyrës, ajrin e freskët dhe të pastër A keni ëndërruar të flini në natyrë, nën yjet e qiellit, mbase rrëzë maleve apo...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.