×
Etiketë: fizikisht
Kronika21 Shtator 2020
Pesë raste të dhunës familjare janë raportuar dje në Policinë e Kosovës, ndërsa të gjitha ankueset janë të gjinisë femërore. Rastet e dhunës familjare kanë ndodhur në Podujevë, Prishtinë, Gllogoc, Suharekë dhe Mitrovicë e Jugut....
Lajme15 Gusht 2020
Gjykata Themelore në Ferizaj u ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji për dy personat të cilët dje në Ferizaj kanë sulmuar dy pjesëtarë të Policisë së Kosovës. Të dyshuarit janë E.G dhe E.E,...
Kronika03 Gusht 2020
Dy femra janë sulmuar fizikisht në Drenas. Ato janë sulmuar nga vëllai me bashkëshorte, ndërsa kanë pranuar edhe tretman mjekësor. Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit janë liruar. “Dy viktimat femra kosovare kanë raportuar...
Lajme29 Korrik 2020
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Gazmend Gjyshinca, ka komentuar videon e publikuar sot ku sqarohet situata se çka ndodhi në Kuvend e Kosovës. Sipas deputetit Gjyshinca ai është sulmuar fizikisht nga Arben Gashi. “Ju ftoj ta...
Kronika23 Korrik 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje në Prizren. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur ditën e mërkurë rreth orës 10:00. “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar...
Bota/Rajoni21 Korrik 2020
Kryeministri britanik, Boris Johnson, e ka takuar kabinetin e tij fizikisht për herë të parë në katër muajt e fundit, duke u thënë anëtarëve të qeverisë se agjenda radikale dhe reformuese e qeverisë nuk do...
Kronika16 Korrik 2020
Dy zyrtarë policorë janë sulmuar fizikisht nga tre persona derisa po kryenin detyrën zyrtare në Gjakovë. Dy viktimat kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Ndërsa të dyshuarit me urdhër të prokurorit janë dërguar...
Kronika15 Korrik 2020
Policia e Kosovës njofton se një person me Covid-19 nuk ka respektuar masën për vetizolim dhe i njëjti ka dalë në rrugë, raporton Front Online. Por kjo dalje atij i ka kushtuar rëndë. Ai është...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.