×
Etiketë: etrit
Vip24 Qershor 2020
Reperi nga Gjilani, Etrit Hamiti, keto ditë ka plasuar një video projekt freestyle, i cili është pritur shumë mirë nga ndjeksit e tij në Instagram, ku për disa ditë ka grumbulluar 30 mijë klikime. Projekti...
Lajme21 Qershor 2020
Etrit Mehmeti, shef i montazhës në Kohavision, ka vdekur sot si pasojë e një infarkti në zemër. Ai u lind më 8 gusht të vitit 1982, ishte i martuar dhe kishte dy fëmijë. Mehmeti ishte...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.