×
Etiketë: elektoral
Bota/Rajoni22 Qershor 2020
Gazetari dhe korrespedenti shumëvjeçar në Beograd Fahri Musliu, ka komentuar rezultatet e zgjedhjeve parlamentare që janë mbajtur të dielën në Serbi. Për fitoren e thellë të presidentit Aleksandër Vuçiq, Musliu në një lidhje direkte në...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.