×
Etiketë: ecin
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
Refugjatët që ikin nga kampet greke tentojnë të kalojnë në këmbë në Shqipëri e më pas drejt Malit të Zi. Dy familje afgane me tre fëmijë u kapën nga policia në Pogradec. Ata kishin ecur...
Lajme31 Korrik 2020
Imami i xhamisë së Shipolit në Mitrovicë, Fatmir Latifi në emisionin Frontal në T7 ka thënë se arsyeja e përhapjes së pandemisë COVID 19 në botë është si sprovë nga zoti për banorët e tokës....
Lajme24 Qershor 2020
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka kritikuar deputetët dhe partitë politike për vonimin e diskutimit dhe vendimin për Pakon Ekonomike. Ahmeti thotë se derisa deputetët po i marrin pagat, qytetarët po i presin...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Për shkak të reshjeve të mëdha, niveli i lumenjve në Serbinë perëndimore po rritet. Shteti ka shpallur gjendje e jashtëzakonshme në shtatë komuna. Uji po merr gjithçka me vete, derisa raportohet edhe për njerëz të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.