×
Etiketë: duket
Lajme13 Shtator 2020
Një të riut nga Mitrovica i ka kushtuar shtrenjtë një video intime të cilën ia ka dërguar para dy vitesh një vazje me të cilën po komunikonte. Ai dy vite më parë i kishte dërguar...
Bota/Rajoni11 Gusht 2020
Nasa ka ndarë një imazh mahnitës të Jupiterit që duket si pica. Pikat rrethore në planet janë ciklonet në Polin e Veriut të Jupiterit, por do t’ju bëjë të mendoni se kjo ishte një imazh...
Bota/Rajoni10 Gusht 2020
Në vitin 2010, bota ishte shokuar nga rrëfimi i djaloshit nga Indonezia i quajtur Ardi Rizal. Asokohe ai ishte vetëm dyvjeçar por pinte 40 cigare në ditë. Në fakt në videon e publikuar që ishte...
Bota/Rajoni05 Gusht 2020
Të paktën 100 njerëz u vranë dhe më shumë se 400 të tjerë u plagosën në Bjerut të Libanit, shkak i një shpërthimi të madh që ndodhi mesditën e së martës. Për këtë shpërthim presidenti...
Lajme14 Korrik 2020
Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili ka kritikuar ashpër kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.Ismaili citon Albin Kurtin tek kishte thënë dikur “Shko në Hagë, Hashim” dhe shprehet se kjo është...
Lajme10 Korrik 2020
Wolfgang Petritsch, ish-përfaqësues i Bashkimit Evropian në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë gjatë vitit 1998-1999 thotë se ndryshimi i kufijve mes Kosovës dhe Serbisë që u mbështet nga ish-përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian, Frederica...
Auto09 Korrik 2020
Përkundër faktit se debutimi zyrtar ka të ngjarë të jetë vetëm disa ditë larg, modeli AMG GT R Black Series nga firma e prodhimit të makinave Mercedes është bërë publik në Instagram. Siç vërehet, për...
Lajme06 Korrik 2020
Ish-ambasadori i Kosovës në Tajlandë, Muhamet Brajshori ka publikuar disa fotografi të ambasadës në këtë vend. Këto pamje Brajshori i ka publikuar kur ka njoftuar për kryerjen e misionit. I njëjti, ditë më parë është...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Policia e Shtetit e Shqipërisë informoi sot në lidhje me situatën e kufizimeve të kalimit të kufijve, ndërsa vuri në dukje se kufijtë e Shqipërisë janë të hapur për të gjithë shtetasit e huaj dhe...
Lifestyle28 Qershor 2020
6 arsye psikologjike pse dikush duket më tërheqës për ne Proporcionet e belit Proporcionet i belit me ijet është konsideruar gjithmonë një nga tiparet më të rëndësishme në paraqitjen e një gruaje. Dhe siç tregojnë...
Lajme26 Qershor 2020
Kështu duket Laboratori për pacientet jashtë spitalor në Ambulancën Specialistike të Spitalit të Përgjithshëm në Pejë pas renovimit. Në këtë hapësirë është shtuar edhe një dhomë për pritjen e pacientëve, një banjo për pacientë, zërimi...
Bota/Rajoni24 Qershor 2020
Arabia Saudite thotë se do të lejojë që rreth 1.000 pelegrinë që banojnë në mbretëri të kryejnë Haxhin këtë vit, një ditë pasi ajo njoftoi se pelegrinazhi vjetor do të “zvogëlohej” për shkak të coronavirusit....
Front TV16 Qershor 2020
27 qershori i këtij viti do të jetë data e rifillimit të dialogut ndërmjet të Kosovës dhe Serbisë. Shtëpia e Bardhë do të i mirëpres delegacionet e dy shteteve, për të vazhduar procesin e dialogut,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.