×
Etiketë: drejtorinë
Lajme20 Korrik 2020
Me vendim të kryetarit të Gjilanit, njëherësh udhëheqës i Komitetit për parandalimin e përhapjes së COVID-19, janë mbyllyur shërbimet në Drejtorinë për Gjeodezi, Kadastër e Pronë. “Vendimin e kam marrë për të preventuar përhapjen e...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Drejtoria e Shëndetit Publik në qytetin e Durrësit ka pezulluar punën. Burime për abcnews.al kanë njoftuar se kjo drejtori që merret me hetimin dhe përcaktimin e rasteve të infektimit ose jo me covid -19 nuk...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.