×
Etiketë: doganës
Lajme09 Shtator 2020
Në konkursin për drejtor të përgjithshëm të Doganës së Kosovës kanë aplikuar 18 kandidatë, ndër ta edhe ish-drejtori i këtij institucioni Bahri Berisha dhe U.d i drejtorit aktual Ibrahim Xhaka, raporton KosovaPress. Kosovapress ka siguruar...
Ekonomi08 Shtator 2020
Drejtori i Përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës Ilir Murtezaj, sot ka pritur në takim u.d Drejtorin e Doganës së Kosovës Ibrahim Xhaka me bashkëpunëtorët e tij. Qëllimi këtij takimi ishte diskutimi i vazhdimit të...
Lajme03 Gusht 2020
Ministria e Financave ka shpallur konkurs për pozitën e Drejtorit të Përgjitshëm të Doganës së Kosovës.Në publikimin e fundit u bë e ditur se konkursi është i hapur prej sot. Njoftimi i plotë:Ministri i Financave,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.