×
Etiketë: digën
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Etiopia ka përsëritur së fundmi se do të nisë mbushjen e rezervuarit në digën e kontestuar të lumit Nil, e cila ka qenë në qendër të debatit të disa dekadave në Afrikën Lindore, madje dhe...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.