Gjuha:
×
Etiketë: dhimbjen
Lifestyle29 Gusht 2020
Zgjidhni njërën ndër tri recetat e forta dhe lehtësoni dhembjet e padurueshme Nëse vuani nga dhembjet e nyjave, e dini shumë mirë që ilaçet standarde ofrojnë vetëm lehtësim momental. Mënyra më e mirë e zbutjes...
Lifestyle27 Gusht 2020
Nxehtësia e verës shpesh na lodh dhe nuk na lejon të ndihemi ashtu si do të dëshironim. Shikoni këto mënyra që mund t’ju ndihmojnë të dukeni dhe të ndjeheni më mirë. Të gjithë e dinë...
Lifestyle07 Korrik 2020
Në ditët e sotme, sa herë që kemi një dhimbje ose problem shëndetësor, gjëja e parë që bëjmë është të kërkojmë në internet. Duke qenë se çdo dhimbje është specifike dhe ka padyshim një shkak,...
Lifestyle25 Qershor 2020
Ndërsa mund të ketë shumë arsye për dhimbjen në thembra, kirurgët i kategorizojnë dhimbjet e thembrës në katër shkaqe kryesore: fasciiti plantar, tendiniti i Akilit, bursiti dhe dhimbja nervore. Diagnostifikimi i çështjes specifike varet nga...
Lajme19 Qershor 2020
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa përkujton nënkryetaren e LDK-së, veprimtaren Nekibe Kelmendi, në nëntë vjetorin e ndarjes nga jeta. “Sot kujtojmë veprimtaren dhe intelektualen e shquar, gruan heroinë, zonjën e madhe të LDK-së dhe Kosovës,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.