×
Etiketë: detyrën
Lajme29 Shtator 2020
Naim Qelaj edhe zyrtarisht e ka marr detyrës si Avokat i Popullit. E këtë pozitë ia dorëzoi Avokati i deritanishëm i Popullit, Hilmi Jashari. Ky i fundit derisa e përgëzoi pasardhësin e tij shprehu besimin...
Lajme29 Shtator 2020
Është bërë dorëzim-pranimi i detyrës nga Avokati i deritanishëm i Popullit, Hilmi Jashari, tek Avokati i ri i Popullit, Naim Qelaj. Avokati i deritanishëm i Popullit, Hilmi Jashari derisa e ka uruar Qelajn për detyrën...
Lajme29 Shtator 2020
Sot do të bëhet dorëzim - pranimi i detyrës nga Avokati i deritanishëm i Popullit, Hilmi Jashari tek Avokati i ri i Popullit, Naim Qelaj. Kuvendi i Kosovës e ka zgjedhur dje Naim Qelajn Avokat...
Lajme24 Gusht 2020
Gjendja edhe ashtu e rënduar në arsim, shkaku i paqartësisë që ka shkaktuar pandemia rreth fillimit të procesit mësimor, është përkeqësuar pas vendimit të fundit të kryetarit të Prizrenit, Mytaher Haskuka për largimin e disa...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Në momentin kur krerët e Parlamentit dhe të partisë së saj e uronin Ylfete Fanajn për zgjedhjen e saj kryetare e Parlamentit të Kantonit të Lucernit, këngëtarja zvicerane doli në skenë, duke kënduar këngën e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.