Gjuha:
×
Etiketë: dështimin
Lajme23 Korrik 2020
Në debatin parlamentar për situatën financiare të Telekomit të Kosovës, pas lejimit të përmbarimit të Vendimit Përfundimtar të Gjykatës Ndërkombëtare të Arbitrazhit, shefi i Grupit Parlamentar të VV-së, Rexhep Selimi, tha se kontrata e “Z-mobile”...
Bota/Rajoni28 Qershor 2020
Presidenti Emmanuel Macron votoi të dielën në njësinë e tij bashkiake, në kuadër të raundit të dytë të zgjedhjeve lokale, i vonuar për shkak të koronavirusit. Procesi elektoral është një test afatmesëm për Macron dhe...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.