Gjuha:
×
Etiketë: çerdhes
Lajme24 Shtator 2020
Në lagjen 2 të qytetit të Skenderajt, sot është vënë gurthemeli i fillimit të punimeve për ndërtimin e çerdhes publike, faza e parë e së cilës kap vlerën prej 90 mijë euro dhe bashkëfinancohet nga...
Lajme09 Shtator 2020
Në Malisheve ka filluar zyrtarisht sot ndërtimi i çerdhes së dytë publike. Në fillimin e punimeve në ndërtimin e kësaj çerdhe, të pranishëm ishin kryetari i komunës së Malishevës, Ragip Begaj, drejtori për arsim dhe...
Lajme25 Gusht 2020
Drejtori i Arsimit në Komunën e Pejës, Besim Avdimetaj për RTV Dukagjinin ka thënë se në kuadër të përgatitjeve për vitin e ri shkollor janë testuar punëtoret në një çerdhe. “Për fat të keq 19...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.